Fotografia nagrobkowa

Specjalizujemy się w tworzeniu profesjonalnej fotoceramiki, dlatego w naszym zakładzie znajdziesz wszystko, co potrzebne jest do wykonania wysokiej jakości zdjęć na pomnik, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.    

W naszej ofercie można znaleźć zdjęcia kolorowe, czarno-białe, kolorowane oraz w odcieniu sepii. Fotoceramika wypalana jest w bardzo wysokiej temperaturze na najlepszej jakości porcelanie i krysztale, co gwarantuje świetną jakość i trwałość oraz odwzorowanie kolorystyczne.

W ramach naszych usług oferujemy

Realizacja

Na obszarze Tarnowa istnieje możliwość montażu zdjęć przez naszego pracownika ! Prosimy o zgłoszenie takiej dodatkowej usługi przy wypełnianiu formularza w polu "Dodatkowe Uwagi". Można też przesłać taką informację mailem albo skontaktować się z nami telefonicznie.
Termin wykonania prac maksymalnie 10 dni roboczych. Fotografie na porcelanie wykonujemy ze zdjęć studyjnych i dowodowych dobrej jakości. Ze zdjęć amatorskich, nieostrych i złej jakości wykonujemy zdjęcia na porcelanie tylko na życzenie i odpowiedzialność klienta.